Start arrow Aktualności arrow Tani druk kart QSL
Dodaj do ulubionych
 
Gadu Gadu

Mój numer: 19554
Status:

SP5ADX
O mnie
Mój profil QRZ.com
Logsearch
Siedlce
Druk kart QSL
Menu serwisu
Start
Aktualności
Wieści z PZK
Wieści z SPDXC
Archiwum
Linki
DX Cluster Spots
Sztuka operatorska
Anteny
Radiotechnika
Kurs radiooperatora
Dyplomy
Dobre programy
5N2/SQ8JCA
Użytkownicy
3540 zarejestrowanych
0 dziś
0 w tym tygodniu
0 w tym miesiącu
ostatni: torslelve
Online
Aktualnie jest 23 gości online
Odwiedziło mnie osób:
Wczoraj: 38
Dziś: 4
W miesiącu: 596
Wszystkich: 478598
Stron dziś: 133
Wieści ze świata

PZK
Akcja dyplomowa quot;100 LAT ZHPquot;
Komunikat PZK nr 7/2018
Łączności z ISS zakończone sukcesem
Łączność ARISS w zmienionym terminie
SP2IPU SK
Jerzy SP3-1059 s.k.
Małgorzata Dolecka SP2MDA S.K.
Komunikat nr 6/2018 z 07.02.2018 r.
IARU, UARL, PZK - spotkanie w Warszawie
Ekspedycja na Bouvet Island 3Y0Z odwołana

SPDXC

Propagation Resource Center
Solar Report 0925 19 Feb 2018
Observed Space Weather 0925 19 Feb 2018
Forecast Space Weather 0925 19 Feb 2018
Flares 0925 19 Feb 2018
Sunspots 0925 19 Feb 2018
Tani druk kart QSL PDF Drukuj E-mail
czwartek, 26 kwiecień 2012
Wielu z Was poszukuje taniej drukarni kart QSL. Często najważniejszym czynnikiem jest cena. Czy jednak warto jest zaoszczędzić te 20zł?
Karta QSL jest wizytówką każdego krótkofalowca.Po świecie krążą miliony kart. Niektóre z nich nie zostaną w pamięci korespondenta na długi czas. Złe wykonanie, słaby projekt oraz najczęściej słaby papier decydują o umieszczeniu karty QSL nawet w koszu. Właśnie dlatego też zlecenie wydruku karty QSL warto jest zlecić firmie, która się w tym specjalizuje. Jedną z nich jest firma Aligart - właściciel marki CoolQSL . Od wielu lat dostarcza wysokiej jakości wyroby, w atrakcyjnych cenach i dobrych terminach. Krótkofalowcy mają bogaty wybór kart z oferty, różnorodność jest odpowiednio dostosowana do zasobności portfela. Dla bardziej wymagających zostały wprowadzone ciekawe możliwości wydruku i zastosowania efektów specjalnych, takich jak tłoczenie napisów i logotypów, stosowanie lakieru wybiórczego, a nawet produkcja kart na materiale przeźroczystym. Cała oferta jest dostępna pod adresem http://www.coolqsl.com

Na stronie internetowej dostępna jest galeria przykładowych kart QSL. Każdy z Was może obejrzeć przykładowe realizacje, zapoznać się ze specyfikacją techniczną. Wszystkie produkty są objęte gwarancją, tak więc macie pewność, że praca zostanie wykonana należycie. Wprowadzono do oferty podstawowej wysokiej jakości papier, na którym wydruk jest żywy. Papier jest bardzo przyjemny w dotyku, nie żółknie, nie zawija się a do tego jest wyjątkowo biały.Ceny są porównywalne z tanim kartonem, którego jest pełno wszędzie.
Serdecznie polecam wszystkim krótkofalowcom korzystanie z CoolQSL.

Dla klienta biznesowego firma Aligart ma do zaoferowania szereg produktów reklamowych, wśród których nie zabraknie wizytówek, ulotek, upominków reklamowych. Pod adresem http://sklep.aligart.pl znajdziecie bogatą ofertę ze znakomitymi cenami.

< Poprzedni   Następny >
Przeszukaj stronę
Imieniny
19 Lutego 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 316 dni.
Cytat dnia
Koniecznie odwiedź
Cool QSL
eHAM.info

Advertisement

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.